Tartak Kowary - Tartak Karpacz - Tartak Szklarska Poręba

Tartak
Jelenia Góra - Łomnica

Poniżej kilka słów o naszej działalności

Działamy na rynku lokalnym od 35 lat i jesteśmy firmą rodzinną. Od wielu lat przygotowujemy dla Państwa drewno budowlane i konstrukcyjne najwyższej jakości, a sam materiał pozyskujemy ze sprawdzonego i godnego zaufania źródła, czyli z Lasów Państwowych.

Co nas wyróżnia?

Tartak choć działa w Łomnicy, to dostarcza materiały drzewne i drewno budowlane głównie do Jeleniej Góry, Kowar, Karpacza i Szklarskiej Poręby – czyli najszybciej rozwijających się miejscowości w regionie. Możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z regionalnymi firmami budowlanymi – dzięki temu nasze materiały trafiają również w dalsze części kraju. Cieszy nas również to, że zaufało nam wielu klientów indywidualnych, którzy powracają do nas w sprawie nowych zamówień, a także polecają nasze wyroby innym.

Tartak Łomnica - Tartak Jelenia Góra

Zachęcamy do kontaktu
telefonicznego lub osobistego

Działamy między innymi w następujących miejscowościach:

Mysłakowice, Kowary, Jelenia Góra, Jeżów Sudecki, Kamienna Góra, Szklarska Poręba, Karpacz, Świeradów-Zdrój, Lwówek Śląski, Lubań, Bolesławiec, Wałbrzych, Lubawka, Świerzawa, Złotoryja, Lubomierz, Jawor, Gryfów Śląski, Mirsk. Istnieje możliwość wysłania transportu na terenie całego kraju.