Tartak Jelenia Góra - Łomnica

Deski
Jelenia Góra - Karpacz - Kowary

Jesteśmy godnym zaufania producentem drewniany desek! Zapraszamy do kontaktu!

Deski najczęściej wykorzystywane są do szalunków na budowie, odeskowania dachów i ścian, budowy kompostowników i grządek podwyższonych. Bardzo często nasze deski są nabywane w celu budowy ogrodzeń działek, takich jak płoty drewniane typu rancho. Nasze deski świetnie spisują się jako materiał konstrukcyjny i wykończeniowy.

deski Jelenia Góra - Karpacz - Kowary

Najpopularniejszym produktem, wytwarzanym w naszym tartaku są różnego rodzaju deski i tarcica budowlana. Deski wykonujemy z drewna świerkowego lub sosnowego o grubości od 20 mm do 35 mm. Występują w różnych wymiarach tj. o różnej szerokości i długości.

W naszej ofercie występuje wiele rodzajów desek m.in.:

Gdzie kupić deski Jelenia Góra?

Dobrego gatunku deski, są produktem bardzo wartościowym i pożądanym. Deski różnego gatunku i z różnym przeznaczeniem można nabyć w naszym tartaku. Jesteśmy doświadczoną firmą w zakresie produkcji materiałów drzewnych. Zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do kontaktu
telefonicznego lub osobistego

Działamy między innymi w następujących miejscowościach:

Mysłakowice, Kowary, Jelenia Góra, Jeżów Sudecki, Kamienna Góra, Szklarska Poręba, Karpacz, Świeradów-Zdrój, Lwówek Śląski, Lubań, Bolesławiec, Wałbrzych, Lubawka, Świerzawa, Złotoryja, Lubomierz, Jawor, Gryfów Śląski, Mirsk.

Istnieje możliwość wysłania transportu na terenie całego kraju.